Boulder závody 2017 – III. ročník

Po roce jsme zasoutěžili opět v Měníně, tentokrát v pátek. To se ukázalo jako dobrej termín – bylo nás 9 + jeden místní junior. Vzhledem k tomu, že nejsme moc boulderovací oddíl, to považuju za dobrou účast.

Stavěč Pelda se vyřádil a nejen mně se zdálo, že od minule i přitvrdil v obtížnosti. Nebo je to tím, že málo trénujeme? Pelda místo normálního převisu postavil ukrutnej převis, kterej se mně vůbec nelíbil. Když přes něj lezli ti nejlepší, tak jsem si dal radši pívo.

Výsledky:

  1. Závin
  2. Adam
  3. Gazi

Další pořadí jen orientačně: Buchťál, Petr, Ivan, Dredáč, Pája, Jara, Škebla. Bez záruky. Za případné omyly se omlouvám.

Domorodci postavili tentokrát juniora Adama, kterej byl fakt dobrej a ještě nám to asi ukáže. Taky to jméno, že? To se to pak leze samo. 😊 Ukrutně se zlepšil i Závin, kterej umí dobře využít potenciál výšky + malé váhy.  Na to, že do sebe tlačí jen záviny, dobrý. Gratulace k 1. místu!  Gazi to do příště určitě dožene a Závina prožene 😊. Na některých dalších závodnících se projevilo tréninkové manko, do příště určitě potrénují. A někteří, jako já, mají v boulderingu jasno  😊. Zvláštní uznání zaslouží Petr, kterej se vrací k lezení po úrazu. Potěšil Škebla, protože přišel, a to se taky musí ocenit. Přišel pozdě, takže nestihl přelézt všechno, ale myslím, že to dohnal po závodě. Když všichni odjeli, jal se bušit další Peldovi prásky. Zlepšil se i Ivan, zřejmě tajně trénuje na VUT boulderu 😊. Jen tak dál, a občas se ukaž.

Po závodě jsme se rozutekli brzy. Původně se nás přihlásilo málo, proto jsme neřešili žádnou afterpárty, to tam možná chybělo. Tak příště.

Doufám, že se v takovém počtu občas sejdeme i při lezení venku. Protože překližka je jen trénink pro to hlavní. A to je lezení na skalách a v horách!

Těším se na další společnou akci!

Nazdar

Jara