Z Tater na Pernštejn 15. 3. 2020

Původní záměr jet na Zbojnickou chatu a užívat si sníh a zimu s pěkným lezením a turistikou zhatil divnovir. Barča večer před odjezdem rozjela kampaň, zda vůbec jet, jelikož se zhoršila situace nejen na Slovensku, takže se nejelo. Nakonec jí za to patří dík, pač jinak by se jelo a hned druhý den zpět. Zbojnická chata na pokyn vlády zavřela. Takže co s volným víkendem?

Rozhodování bylo jednoduchý a rychlý. Perštejn. Z původních účastníků zbyl se mnou jen Jarda, Barča a Mára s paní Kolombovou. Během dne přijeli i Láďa a Lucka. Jarda chtěl jít na vrchní sektor, ale i přes silné naléhání byl přehlasován a nucen zůstat v líném sektoru.

A tak jsme ztrestali téměř celý sektor. Postupně Lemra placatá 4, Lemří procházka 5-, Dáreček 5-, Goofyho gajblík 5, Mistr a Markétka 5+, Pupek je sexy 6 a Svačinová pauza 5-. Jen co se objevil Láďa a Lucka, musel Jarda jít na horní sektor.

Mára konečně ukázal paní Kolombovou a snad se Markétě líbil výlet s naším bezva oddílem. Barča si při své 2. návštěvě skal poprvé na skále slanila – jen nevím z čeho měla větší respekt. Láďa si zkoušel nějakej hafoultrakrutej převis a celkově jsme si všichni první zářez na skalách užili. Snad to nebude kvůli bordelu, co lítá vzduchem, trvat dlouho a zase vyprášíme lana a lezky co nejdřív.

Buchtál